Polski Angielski Niemiecki Czeski

XI Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne KARKONOSZE 2014

XI Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne KARKONOSZE 2014 Print

To druga największa impreza sportów polonijnych w Polsce. Ponad 700 sportowców z 21 krajów świata już dziś potwierdziło swój udział w zmaganiach na arenach sportowych zlokalizowanych w Jeleniej Górze, Karpaczu, Szklarskiej Porębie i Jabloncu.

Ceremonia otwarcia Igrzysk rozpocznie się 23 lutego o godz. 20 na cieplickim Placu Piastowskim i poprzedzona zostanie prezentacją ekip biorących udział w XI Światowych Zimowych Igrzyskach Polonijnych KARKONOSZE 2014. Scenariusz ceremonii niech pozostanie tajemnicą do samego końca, ale zapewniamy, że nie zabraknie wspaniałych atrakcji oraz przeżyć, w tym i muzycznych, które dostarczy gwiazda wieczoru - zespół PIERSI.

Tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąść udziału i zobaczyć to spektakularne wydarzenie informujemy, że o godz. 20.00 (23. lutego br.) TVP Polonia na swoim paśmie rozpocznie transmisję na żywo Ceremonii Otwarcia Zimowych Igrzysk Polonijnych.

Szczegółowe informacje na www.igrzyskapolonijne.dips.pl

Materiał filmowy zrealizowany i wemitowany w dniu 13.02.2014 r.

Galeria zdjęć

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności

Pogoda w regionie

copyrights © 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. design: Encja.com

encja.com parp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013